Vitia
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 204
Registriert: Fr, 31. Aug 2007, 18:56

Fr, 07. Jan 2011, 22:01


Benutzeravatar
Pejanec
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 648
Registriert: Do, 24. Sep 2009, 11:34

Sa, 08. Jan 2011, 14:23

"When I get sad I stop being sad and be AWESOME instead. True story!" - Barney Stinson
Bild

Benutzeravatar
Pejanec
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 648
Registriert: Do, 24. Sep 2009, 11:34

Sa, 08. Jan 2011, 14:24

"When I get sad I stop being sad and be AWESOME instead. True story!" - Barney Stinson
Bild

Genci85
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 1991
Registriert: Mo, 03. Dez 2007, 10:58

Mo, 10. Jan 2011, 22:10

Shqiptaret e bojën mas miri!!

Vitia
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 204
Registriert: Fr, 31. Aug 2007, 18:56

Mo, 10. Jan 2011, 22:24


Genci85
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 1991
Registriert: Mo, 03. Dez 2007, 10:58

Mo, 10. Jan 2011, 22:31

Shumë këngë e bukur. Njëra nga grupet ma të veçanta në muzikën shqiptare.
Shqiptaret e bojën mas miri!!

Vitia
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 204
Registriert: Fr, 31. Aug 2007, 18:56

Mo, 10. Jan 2011, 22:41

Genci85 hat geschrieben:
Shumë këngë e bukur. Njëra nga grupet ma të veçanta në muzikën shqiptare.

po vallah :) qe sa vjet ket kenge e ndegjoj dhe sme behet bajat hehe....

Vitia
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 204
Registriert: Fr, 31. Aug 2007, 18:56

Mo, 10. Jan 2011, 22:43


Nurije
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 358
Registriert: Sa, 31. Okt 2009, 12:32

Mo, 10. Jan 2011, 22:58

Te lumshin durt moj Viti per qet kenge, ma knaqi zemren. Pasna harru qe egziston kja kange, shum kujtime mi ngjalli.

Nurije
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 358
Registriert: Sa, 31. Okt 2009, 12:32

Mo, 10. Jan 2011, 23:22

Auch ein unvergessliches Lied von TNT

http://www.youtube.com/watch?v=Uux2vZFJ ... re=related

funky75
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 292
Registriert: Do, 25. Sep 2008, 12:12

Di, 11. Jan 2011, 14:11


Vitia
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 204
Registriert: Fr, 31. Aug 2007, 18:56

Mi, 12. Jan 2011, 21:57


Genci85
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 1991
Registriert: Mo, 03. Dez 2007, 10:58

Do, 13. Jan 2011, 0:16

Shqiptaret e bojën mas miri!!

Alket
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 3129
Registriert: Mi, 26. Mai 2010, 13:35

Do, 13. Jan 2011, 1:37

genci....qka pum vjen inati....pisi keq :lol: qfar keng tforta! flm edhe per at list te vogel ne faqen e hershem.

po pa nje keng gjakovare nuk niset as nuk mbarohet dita...

http://www.youtube.com/watch?v=lQGyPsZmAco

Alket
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 3129
Registriert: Mi, 26. Mai 2010, 13:35

Do, 13. Jan 2011, 1:37

genci....qka pum vjen inati....pisi keq :lol: qfar keng tforta! flm edhe per at list te vogel ne faqen e hershem.

po pa nje keng gjakovare nuk niset as nuk mbarohet dita...

http://www.youtube.com/watch?v=lQGyPsZmAco

Genci85
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 1991
Registriert: Mo, 03. Dez 2007, 10:58

Do, 13. Jan 2011, 2:28

Alket hat geschrieben:genci....qka pum vjen inati....pisi keq :lol: qfar keng tforta! flm edhe per at list te vogel ne faqen e hershem.

po pa nje keng gjakovare nuk niset as nuk mbarohet dita...

http://www.youtube.com/watch?v=lQGyPsZmAco
Jo mos, nuk ka nevojë....më vjen mirë që dëgjon kënga të cilat me vërtet e meritojnë të dëgjohen. :D :D

Dhe pisë je vetë :D :D
Shqiptaret e bojën mas miri!!

Vitia
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 204
Registriert: Fr, 31. Aug 2007, 18:56

Do, 13. Jan 2011, 2:55


Genci85
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 1991
Registriert: Mo, 03. Dez 2007, 10:58

Do, 13. Jan 2011, 12:27

Ein sehr schöner Song, das Original ist von einer rumänischen Band.

http://www.youtube.com/watch?v=obfXMBHjsTY

Elita5 hat es sehr gut umgeschrieben.
Shqiptaret e bojën mas miri!!

Alket
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 3129
Registriert: Mi, 26. Mai 2010, 13:35

Do, 13. Jan 2011, 17:36

Genci85 hat geschrieben:
Alket hat geschrieben:genci....qka pum vjen inati....pisi keq :lol: qfar keng tforta! flm edhe per at list te vogel ne faqen e hershem.

po pa nje keng gjakovare nuk niset as nuk mbarohet dita...

http://www.youtube.com/watch?v=lQGyPsZmAco
Jo mos, nuk ka nevojë....më vjen mirë që dëgjon kënga të cilat me vërtet e meritojnë të dëgjohen. :D :D

Dhe pisë je vetë :D :D
po aiiii.... si jo more...duhet te jet njeri injorant..dhe duhet ti ja jep zoti vesht dhe zemren pahiri kurse nuk i u pelqen ajo muzik...

hajde edhe njo... zoti na rujt rrafshin e dukagjinit..... se nuk thuhet pa faj se muziken e kem ngjak......pa na nuk ka vallahi..... :mrgreen:


http://www.youtube.com/watch?v=laO3JtCa4vA

Genci85
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 1991
Registriert: Mo, 03. Dez 2007, 10:58

Do, 13. Jan 2011, 20:41

Ufff Shkëlzeni ta kënaqen zëmrën.


http://www.youtube.com/watch?v=dOGM2VSPbUc
Shqiptaret e bojën mas miri!!

Zurück zu „Shqip“