Vitia
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 204
Registriert: Fr, 31. Aug 2007, 18:56

Do, 23. Dez 2010, 23:24


Marsida
Member
Beiträge: 52
Registriert: Mi, 22. Dez 2010, 0:29

So, 26. Dez 2010, 19:00

Duli_-_ Ndarja jon

gurbet

Benutzeravatar
Koby Phoenix
Danke für die vielen Übersetzungen!
Danke für die vielen Übersetzungen!
Beiträge: 4836
Registriert: Sa, 18. Mär 2006, 0:34

So, 26. Dez 2010, 19:19

nino rota- bruccia la terra

_tetovare_
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 128
Registriert: Mi, 24. Nov 2010, 12:40

Mo, 27. Dez 2010, 9:30

Unikkatil - Tata Mata

Genci85
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 1991
Registriert: Mo, 03. Dez 2007, 10:58

Mi, 29. Dez 2010, 21:40

Shqiptaret e bojën mas miri!!

Illyrian^Prince
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 4785
Registriert: Sa, 17. Apr 2004, 17:35

Mi, 29. Dez 2010, 21:59


anatalia
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 190
Registriert: Di, 28. Dez 2010, 16:09

Do, 30. Dez 2010, 15:35

Ramiz Llapi - Mos me thirr ne telefon ;)

Miki Tahiri
Member
Beiträge: 22
Registriert: Sa, 06. Nov 2010, 22:16

Do, 30. Dez 2010, 21:40

http://www.youtube.com/watch?v=DA4BGWCQ ... r_embedded


Veli Sahiti TRIX - Mos ma kujto ndarjen
sei einfach dein du selbst

Genci85
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 1991
Registriert: Mo, 03. Dez 2007, 10:58

Do, 30. Dez 2010, 23:34

Veli Sahiti TRIX Këngëtari ma i madh shqiptar!!!
Shqiptaret e bojën mas miri!!

Vitia
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 204
Registriert: Fr, 31. Aug 2007, 18:56

Fr, 31. Dez 2010, 0:40

http://www.youtube.com/watch?v=Hiw9zn4mPwg
te te them se nuk te dua po ashtu ndoshta gaboj,
perseri te jesh me mua s'mundem ta lejoj,
e joo joo joo s'mundem te lejoj…

Miki Tahiri
Member
Beiträge: 22
Registriert: Sa, 06. Nov 2010, 22:16

Sa, 01. Jan 2011, 21:17

Do ta pres kocidhenë-kenge Çame

http://www.youtube.com/watch?v=roM3ddYYkfI
sei einfach dein du selbst

anatalia
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 190
Registriert: Di, 28. Dez 2010, 16:09

So, 02. Jan 2011, 23:09

sinan hoxha -adrenalina

monica gjk
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 148
Registriert: Fr, 05. Nov 2010, 23:48

So, 02. Jan 2011, 23:17

Astrit Mulaj - Dashuri e ndaluar
Astrit Mulaj Dhe Shyhrete Behluli - Mos moj moter
qka ti bojsh dikujna tjeter
kurdotjet ka me tu kthy

Genci85
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 1991
Registriert: Mo, 03. Dez 2007, 10:58

Do, 06. Jan 2011, 16:30

Shqiptaret e bojën mas miri!!

Genci85
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 1991
Registriert: Mo, 03. Dez 2007, 10:58

Do, 06. Jan 2011, 21:32

Shqiptaret e bojën mas miri!!

Alket
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 3129
Registriert: Mi, 26. Mai 2010, 13:35

Fr, 07. Jan 2011, 14:21

Genci85 hat geschrieben:http://www.youtube.com/watch?v=PpsrBBz4 ... re=related

Ndjenje te forta
flm shum genci, nuk e kam njoft ket kengetar, po me pelqen teper! edhe kenga mimoza dhe bjondin gazmore ishin shum te fort! ahh grad abelade!!

redBLACK-jack
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 123
Registriert: Mo, 03. Jan 2011, 23:56

Fr, 07. Jan 2011, 16:25

troja mretnesha kohes

anatalia
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 190
Registriert: Di, 28. Dez 2010, 16:09

Fr, 07. Jan 2011, 16:41

Ermal Fejzullahu- Ti ke faj ..

Genci85
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 1991
Registriert: Mo, 03. Dez 2007, 10:58

Fr, 07. Jan 2011, 20:16

Alket hat geschrieben:
Genci85 hat geschrieben:http://www.youtube.com/watch?v=PpsrBBz4 ... re=related

Ndjenje te forta
flm shum genci, nuk e kam njoft ket kengetar, po me pelqen teper! edhe kenga mimoza dhe bjondin gazmore ishin shum te fort! ahh grad abelade!!
Muzika e vërtet shqiptare! :D :D :D
Shqiptaret e bojën mas miri!!

Genci85
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 1991
Registriert: Mo, 03. Dez 2007, 10:58

Fr, 07. Jan 2011, 21:58

Für alle die nur Müll wie Meda und Mahmut Ferati kennen, hier eine List mit richtigen Musikern:

Agron Bulku
Fisnikët
TNT
Elita 5
Agim Tejeci
Sinan Vllasaliu
Trix
Osman Shehu
Xhelal Xheladini
Shkumbin Ismaili
Minatori
Andi Shkoza
Syndroom
Hidvar Osmani
Hareja
Foleja
Agron Berisha
Sami Kallmi
Iilr Veliu
Shqiptaret e bojën mas miri!!

Zurück zu „Shqip“