Benutzeravatar
Rade
Member
Beiträge: 45
Registriert: So, 06. Apr 2008, 9:37

Gezuar Vitin e Ri..........

Di, 30. Dez 2008, 16:05

...nga Mali i Zi 8) 8) 8)

Meri
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 180
Registriert: Fr, 05. Dez 2008, 23:41

Di, 30. Dez 2008, 22:58

Hallo an alle


Einen guten Rutsch ins neue Jahr wünscht Euch dieMeri
" Und so verliebte sich der Löwe in das Lamm"

Belifario
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 1376
Registriert: So, 16. Jul 2006, 21:53

Re: Gezuar Vitin e Ri..........

Mi, 31. Dez 2008, 14:28

Rade hat geschrieben:...nga Mali i Zi 8) 8) 8)
hej,kojshi
gjithashtu Gëzuar Vitin e Ri, shëndet e lumturi,
edhe një herë FALEMINDERIT për njojen që i beri Mali i Zi, Kosovës!

Benutzeravatar
egnatia
Danke für die vielen Übersetzungen
Danke für die vielen Übersetzungen
Beiträge: 2932
Registriert: Fr, 15. Jul 2005, 12:58

Mi, 31. Dez 2008, 21:23

Dhe nga unë: Gëzuar Vitin e Ri 2009!
Koha s'vjen pas teje, ti hiq pas kohese!
Naim Frasheri

Ikona
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 311
Registriert: Mi, 01. Mär 2006, 13:01

Do, 01. Jan 2009, 21:10

Gezuar Vitin e Ri 2009 per nje ardhmeri te suksesshme per gjithe ne...

Benutzeravatar
Koby Phoenix
Danke für die vielen Übersetzungen!
Danke für die vielen Übersetzungen!
Beiträge: 4836
Registriert: Sa, 18. Mär 2006, 1:34

Do, 01. Jan 2009, 22:51

Gezuar Vitin e ri :wink:

Benutzeravatar
Illyrian^Prince
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 4328
Registriert: Sa, 17. Apr 2004, 17:35

Fr, 02. Jan 2009, 16:55

gezuar dhe juve nga belgjika.

Zurück zu „Albanische Sprache“