Genci85
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 1991
Registriert: Mo, 03. Dez 2007, 11:58

Sa, 27. Mär 2010, 21:21

Shqiptaret e bojën mas miri!!

Genci85
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 1991
Registriert: Mo, 03. Dez 2007, 11:58

Do, 01. Apr 2010, 13:35

Shqiptaret e bojën mas miri!!

Genci85
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 1991
Registriert: Mo, 03. Dez 2007, 11:58

Mi, 07. Apr 2010, 2:30

http://www.youtube.com/watch?v=jILnfwm8d9Q

Uuuufffff kur e ndëgjoj ketë këngë e kujtoj babyn time. Baby te dua shumë!
Shqiptaret e bojën mas miri!!

gjeraq
Member
Beiträge: 49
Registriert: So, 28. Mär 2010, 11:45

Sa, 10. Apr 2010, 15:21

Nuk di ku me shtrue kete pyetje e prandej ju pyes ketu:

A din dikush prej jush ku mundem me i shkarkue ato kange te programit e vitit te ri ne RTK, ate program qe e kane udhehjeke besimi dhe Teuta Krasniqi.

Genci85
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 1991
Registriert: Mo, 03. Dez 2007, 11:58

Sa, 17. Apr 2010, 2:02

Shqiptaret e bojën mas miri!!

Topolino
Danke für die vielen Übersetzungen!
Danke für die vielen Übersetzungen!
Beiträge: 293
Registriert: Mo, 17. Dez 2007, 18:10

Sa, 17. Apr 2010, 22:37

Gjaku i shqipes nuk hup kurre, ai gjake mbetet ne flamur.

Genci85
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 1991
Registriert: Mo, 03. Dez 2007, 11:58

Mo, 10. Mai 2010, 18:09

Shqiptaret e bojën mas miri!!

Benutzeravatar
Malsia E Madhe
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 313
Registriert: Di, 29. Jul 2008, 13:10

Fr, 14. Mai 2010, 22:49

Nikolle Nikprelaj & Kriste Lleshi

http://www.youtube.com/watch?v=JqKWaLxUFXw

Genci85
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 1991
Registriert: Mo, 03. Dez 2007, 11:58

Mi, 02. Jun 2010, 1:21

http://www.youtube.com/watch?v=W5-De-q1nqM

Das isch min Kolleg ziehnd eu das ie!!
Shqiptaret e bojën mas miri!!

Nurije
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 358
Registriert: Sa, 31. Okt 2009, 13:32

Mi, 02. Jun 2010, 21:39

Keri Hilson - I like

Benutzeravatar
Pejanec
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 648
Registriert: Do, 24. Sep 2009, 11:34

Do, 03. Jun 2010, 1:24

"When I get sad I stop being sad and be AWESOME instead. True story!" - Barney Stinson
Bild

Benutzeravatar
sinnesrausch
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 558
Registriert: Mo, 24. Aug 2009, 18:16

Mi, 14. Jul 2010, 7:35

Nikoll Nikprelaj
Mi more vitet e rinis
Lg.Sinnesrausch

Das Leben mag vielleicht keinen Sinn haben, was aber noch lange nicht heißt, dass es Sinnlos ist.
http://www.youtube.com/watch?v=6BzYUvzOY6w

drecja
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 1152
Registriert: Mi, 12. Sep 2007, 23:19

Mi, 14. Jul 2010, 12:35


Benutzeravatar
Pejanec
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 648
Registriert: Do, 24. Sep 2009, 11:34

Mi, 14. Jul 2010, 19:02

"When I get sad I stop being sad and be AWESOME instead. True story!" - Barney Stinson
Bild

mik
Member
Beiträge: 5
Registriert: So, 04. Jul 2010, 17:19

Mo, 19. Jul 2010, 0:21


Genci85
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 1991
Registriert: Mo, 03. Dez 2007, 11:58

Do, 12. Aug 2010, 11:30

http://www.youtube.com/watch?v=t0XwRS4WtQs&NR=1

Agron Berisha i pa harruar...muzikë e pastër dhe jo tallava.
Shqiptaret e bojën mas miri!!

drecja
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 1152
Registriert: Mi, 12. Sep 2007, 23:19

Do, 12. Aug 2010, 12:03


Benutzeravatar
Hummel
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 706
Registriert: Do, 12. Aug 2010, 22:59

Fr, 13. Aug 2010, 22:00

Genci85 hat geschrieben:http://www.youtube.com/watch?v=t0XwRS4WtQs&NR=1

Agron Berisha i pa harruar...muzikë e pastër dhe jo tallava.
vertete muzike e paster !

Benutzeravatar
Hummel
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 706
Registriert: Do, 12. Aug 2010, 22:59

Fr, 13. Aug 2010, 22:02


Nurije
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 358
Registriert: Sa, 31. Okt 2009, 13:32

Di, 24. Aug 2010, 22:02

Unbedingt anhören!

Poni - Me humbi sahati

Poni - Kush beti moj Nene


www.live-ks.com

Zurück zu „Shqip“