Ikona
Senior Member
Senior Member
Beiträge: 311
Registriert: Mi, 01. Mär 2006, 13:01

Kerkese urgjente....

Di, 25. Nov 2008, 21:44

Pershendetje,

ftoje dashamiret e muzikes apo ata qe posedojne notat muzikore per violine te"himnit shqiptare" si dhe nota tjera nga kenge te muzikes se lehte shqipetare qe t´mi dergojne permes postes elektronike....kam kerkuar ca faqe ne internet dhe ca premtime te rrjeshme, bile edhe te atyre qe i thone vetes se kane sens per muzike, por deri me tani asnjeri e as tjetri nuk ishin ne gjendje te gjenin dicka....nuk e di cfare eshte ky fenomen...

faleminderit paraprakisht

me nderime

Zurück zu „Musik“