Die Suche ergab 5 Treffer

Zur erweiterten Suche

von Jonn
Mo, 12. Jan 2009, 16:11
Forum: Shqip
Thema: Muzike - Cilen kenge jeni duke degjuar ne kete moment?
Antworten: 373
Zugriffe: 163811

Ikona, kush ta ka lonë qet emen?

:D
von Jonn
So, 11. Jan 2009, 22:39
Forum: Shqip
Thema: Pyetje nga gramatika e gjuhes shqipe
Antworten: 95
Zugriffe: 36598

E nderuar Egnatia, Së pari të përgëzoj si autore të kësaj teme! E nderuar Egnatia, shpresoj të mbetemi në temë dhe mos të të shkaktoj kokëçarje me gjëra që nuk i përkasin qëllimit të hapjes së temës. Kam reaguar ndaj shkresës së Melanisë. Me kaq përfundon ai shkrim. Pa u futur në periudha kohore se ...
von Jonn
So, 11. Jan 2009, 4:28
Forum: Shqip
Thema: Pyetje nga gramatika e gjuhes shqipe
Antworten: 95
Zugriffe: 36598

Re: hello

e bile po me intreson pse nuk bon me shkru gjdo ? Në dialektin tosk shkruhet/flitet çdo, në atë geg gjdo. Ti në shkollë si e ke mësuar? Ju të gjith të nji kuptimi jeni mirpo pa asnji zgjidhje konkrete!!!!!! Dhe së fundi gjuha shqipe ka shum dialekte psh: Atë:Toske,Gege,Çame,Arbëreshe,Kosovare,Dibra...
von Jonn
Mo, 26. Nov 2007, 3:05
Forum: Albanische Sprache
Thema: werd grad rot....aber
Antworten: 6
Zugriffe: 1482

Klm=Kalo mirë,
flm= faleminderit :lol:
von Jonn
Di, 30. Okt 2007, 18:56
Forum: Leben in Westeuropa
Thema: Benefiz Operngala – Inva Mula & friends
Antworten: 9
Zugriffe: 2902

Ich bin dabei...

Zur erweiterten Suche